Reference klientů

Miroslav Bárta

Dobrý den pane Bárta, moc Vám děkuji za všechno! Místy to nebylo úplně jednoduché, ale podařilo se to dotáhnout do konce. Zvlášť jsem ocenil Vaše rychlé jednání při řešení jednotlivých problémů v průběhu koupě bytu. A Děkuji Vám i za předchystání podkladů k dani z nemovitosti a převodů energiií.

Ať se Vám daří nejen při prodeji nemovitostí.

Mějte se pěkně, S pozdravem,

T. S.

Zobrazit více
Mgr. Eva Kohoutková

Před prodejem našeho domu v Brně jsme zvažovali, jakou realitní kancelář oslovíme. Dostali jsme od naší známé doporučení na paní Kohoutkovou, ta se prodeje zhostila velice dobře. Dala nám několik dobrých rad, jak nemovitost na prodej správně připravit. Vynaložené úsilí se vyplatilo! Na celém procesu jsme si uvědomili, jak je důležité spolupracovat s někým, kdo je profesionální a ví co dělá. Služby paní Kohoutkové a vůbec celé kanceláře HT Reality můžeme jen doporučit. JS

Zobrazit více
Ing. Vlastimil Maděryč CSc.

Chci vyjádřit poděkování Vaší realitní kanceláři za zprostředkování prodeje našeho domu v Boskovicích, jmenovitě p. Ing. Vlastimilovi Maděryčovi. Dlouho jsme váhali, jestli využít služeb realitní kanceláře. Po špatných zkušenostech, kdy jsme se o prodej pokoušeli sami a po upozornění našeho právníka o dům málem přišli, jsme rádi, že jsme oslovili Vás. Prodej proběhl bez problémů. Budeme Vás všude doporučovat. Jakub Obdržálek, Boskovice

Zobrazit více
Ing. Vlastimil Maděryč CSc.

Moc děkuji p. Ing. Vlastimilovi Maděryčovi za rychlý a bezproblémový prodej našeho bytu v Blansku. Byli jsme mile překvapeni úrovní služeb vaší realitní kanceláře a lidským přístupem. Manželé Adam a Jana Procházkovi, Blansko

Zobrazit více
Mgr. Eva Kohoutková

Paní Kohoutková řešila prodej našeho bytu v Olomouci, prodej rodinného domu v Kostelanech, vše proběhlo ze strany realitní kanceláře naprosto bez problémů. Oceňujeme její profesní úroveň, flexibilitu a empatii. Paní Kohoutková zvládla nelehkou situaci velice dobře. Do budoucna se na ni obrátíme určitě znovu, pokud budeme potřebovat řešit další reality. Doporučujeme! VH

Zobrazit více
Ing. Vlastimil Maděryč CSc.

Dobrý den pane Maděryči, děkuji vám za pomoc při prodeji pozemku. Moc si vážím vašich znalostí a profesionálního přístupu.

Alena Lišková, Rajhradice

Zobrazit více
Mgr. Eva Kohoutková

"My first flat buying experience in the Czech Republic was easy, stress-free, and enjoyable because of Eva's professional assistance."

Tim N., Illinois, USA

Překlad: "Moje první bytová zkušenost v České republice byla snadná, bez stresu a příjemná z důvodu odborné pomoci Evy."

Zobrazit více
Mgr. Zdeňka Lukášková

Dobrý večer paní Lukášková, chtěla bych Vám poděkovat za skvělý a profesionální přístup při prodeji komerčního objektu. Situace nebyla jednoduchá a já od samého začátku paní Lukáškové věřila, že vše dopadne dobře. Perfektní přístup, vstřícnost, ochota provést prohlídku i ve svém osobním volnu, veškeré podklady po domluvě vždy připravené, na nic se nečekalo, převod financí bez problémů. Realitní kancelář mohu doporučit a přeji mnoho dalších spokojených klientů.

Ještě jednou děkuji Zedníčková

Zobrazit více
Mgr. Eva Kohoutková

When I first arrived in the Czech Republic I couldn't understand Czech at all, so I was naturally a bit scared of property transactions but it was my very good luck that Eva was the listing agent for the first apartment I found in Brno. I'm very happy with HT Reality not only because all of the services can be in English, but also because all of the property transactions I've had have been very smooth and professionally handled.

Best regards, Aaron Danner

Zobrazit více
Ing. Vlastimil Maděryč CSc.

Dobrý den pane Maděryči,
děkujeme za vyřízení prodeje pozemku a daní.

S pozdravem, Vaverka (syn) a Vaverková

Zobrazit více
E-BOOK prodej nemovitosti
Nezávazná konzultace