A - Mimořádně úsporná vyhláška 148/2007 Sb

Ponavia rezidence, 2+kk, 57 m2 s balkonem 9 m2

prodáno
Ponavia rezidence, 2+kk, 57 m2 s balkonem 9 m2 Ponavia rezidence, 2+kk, 57 m2 s balkonem 9 m2
Cena
Cena bytu 3 173 012
Poznámka Neplatíte provizi
Provize Včetně provize
Právní servis Včetně právního servisu
Lokalita
Okres Brno-město
Obec Brno
Ulice U Červeného mlýna
č. domovní / č. orientační 64 / 64
Informace o nabídce
Číslo zakázky 0909

Popis nabídky

V novostavbě projektu Ponavia rezidence nabízíme k prodeji byt 2+kk s plochou 56,6 m2 a balkonem 9,2 m2. Byt se nachází ve 2.NP a má kromě dvou pokojů také koupelnu spojenou s WC. Obývací pokoj s kuchyňským koutem má 24,2 m2, ložnice potom 13,7 m2. Z obývacího pokoje vede vstup na prostorný balkon. Celý koncept skýtá pohodlné bydlení se svobodou pohybu. Budova disponuje energetickým označením mimořádně úsporná: třída A.. Při stavbě jsou použity vápenopískové cihly používané u pasivních domů, okna disponují trojskly. Náklady na provoz bytu jsou tak výrazně nižší než u jiných projektů.

Projekt Ponavia rezidence se nachází v Králově Poli 5 min. od centra Brna - ulice U Červeného mlýna / Staňkova. Velmi dobře dostupná a bezpečná lokalita s vynikající občanskou vybaveností splňuje všechny požadavky moderního bydlení. Bytový dům s celkovým počtem 78 bytů má tři samostatné vchody, podzemní parkování, sklepy a kočárkárny.

Jedinečný platební kalendář - při podpisu smlouvy platíte pouze 15 %, zbytek až po kolaudaci.

Novostavba se nachází v blízkosti několika vysokých škol (Veterinární a farmaceutická univerzita, Fakulta informatiky VUT, Fakulta informatiky MU, Univerzita obrany a další), proto se jedná také o výhodnou investici se zajímavým výnosem.

Kompletní nabídku bytů Ponavia rezidence se dozvíte od makléře nebo na http://www.htreality.eu/projekty/ponavia-rezidence-5

Zobrazit více Skrýt popis

Tato nemovitost už má svého nového majitele Zaujala vás? Napište nám a my pro vás najdeme podobnou!
*
*
*
*
phone:
E-BOOK prodej nemovitosti
Nezávazná konzultace