O nás

Firma HT Reality s.r.o. vznikla v roce 2013 jako součást silného a úspěšného holdingu HT Group, a.s. Spjatost s tak úspěšnou značkou nám pomohla vybudovat silnou, profesionální a stabilní realitní kancelář.

Od 1. 1. 2017 se právní subjekt změnil na HT NEMOVITOSTI s.r.o., kde je jediným vlastníkem a jednatelem Miroslav Bárta. Nadále využíváme obchodní značku HT Reality.


HT Reality stojí na pevných pilířích, kterými jsou její zaměstnanci a spolupracující obchodní partneři. Pouze profesionální a empatický tým dokáže poskytnout klientům služby, odpovídající jejich představám a potřebám. Proto náš tým tvoří pouze kolegyně a kolegové s letitými zkušenostmi a snahou neustále se vzdělávat a zdokonalovat. Pro všechny z nás profesionalita, etika a důvěra mnoho znamená.


My nejsme pouhou „realitní kanceláří“, ale firmou, která se o vás postará od A do Z, a to ve všech oblastech týkajících se bydlení, podnikání a financí. Naše široké portfolio služeb zajišťují odborníci, kterými jsou realitní specialisté, finanční poradci, odhadce nemovitých a movitých věcí, architekt, stavební inženýr, advokátka, zahradní architektka a další profesionálové z dalších příbuzných oborů.

Pouze takový tým vám zajistí bezproblémovou realitní a finanční transakci. A to bez rizika, že přijdete o své finance nebo majetek. Bezpečí každého obchodního případu a klienta, je pro nás to nejdůležitější.


Posláním naší značky je zkulturnění podnikání v oblasti realit a financí ve prospěch vás klientů. Chceme, abyste se na nás mohli vždy s důvěrou obrátit a my bezpečně vyřešili vaši situaci a aktuální potřeby.

Ať potřebujete zajistit prodej, koupi, pronájem nebo výstavbu nemovitosti, stavební dokumentaci, právní pomoc, Průkaz energetické náročnosti budovy, stavební prověření nemovitostí, či vyřízení dluhů s důvěrou se na nás obraťte.

Pro nás je realitní odvětví zábavou, která nás naplňuje. Klient je pro nás vždy na prvním místě.

Přeji vám krásný den, pevné zdraví a těším se na spolupráci.


Miroslav Bárta, jednatel
HT NEMOVITOSTI s.r.o.


Kontaktujte nás!

*
*
*
*
fname: lname:
E-BOOK prodej nemovitosti
Nezávazná konzultace