Reference klientů

Mgr. Eva Kohoutková

"My first flat buying experience in the Czech Republic was easy, stress-free, and enjoyable because of Eva's professional assistance."

Tim N., Illinois, USA

Překlad: "Moje první bytová zkušenost v České republice byla snadná, bez stresu a příjemná z důvodu odborné pomoci Evy."

Zobrazit více
Mgr. Zdeňka Lukášková

Dobrý večer paní Lukášková, chtěla bych Vám poděkovat za skvělý a profesionální přístup při prodeji komerčního objektu. Situace nebyla jednoduchá a já od samého začátku paní Lukáškové věřila, že vše dopadne dobře. Perfektní přístup, vstřícnost, ochota provést prohlídku i ve svém osobním volnu, veškeré podklady po domluvě vždy připravené, na nic se nečekalo, převod financí bez problémů. Realitní kancelář mohu doporučit a přeji mnoho dalších spokojených klientů.

Ještě jednou děkuji Zedníčková

Zobrazit více
Mgr. Eva Kohoutková

When I first arrived in the Czech Republic I couldn't understand Czech at all, so I was naturally a bit scared of property transactions but it was my very good luck that Eva was the listing agent for the first apartment I found in Brno. I'm very happy with HT Reality not only because all of the services can be in English, but also because all of the property transactions I've had have been very smooth and professionally handled.

Best regards, Aaron Danner

Zobrazit více
Ing. Vlastimil Maděryč CSc.

Dobrý den pane Maděryči,
děkujeme za vyřízení prodeje pozemku a daní.

S pozdravem, Vaverka (syn) a Vaverková

Zobrazit více
Ing. Vlastimil Maděryč CSc.

Dobrý den, chtěla bych Vám ještě poděkovat za péči kterou jste nám věnoval při prodeji bytu. Mějte se pěkně, B.Sedláková

Zobrazit více
Miroslav Bárta

Dobrý den, rádi bych touto cestou poděkovali panu Miroslavovi Bártovi za naprosto profesionální a lidský přístup k prodeji našeho domu v Kníničkách. Nejen že zajistil kupce, ale především vypracoval technickou zprávu i energetický štítek, a to vše zdarma. Díky technické zprávě bylo jednání s kupujícím mnohem snažší. Styl inzerátu byl na opravdu vysoké úrovni. Celý prodej peoběhl hladce. Byli jsme pravidelně informování o stavu prodeje. Ještě jdnou děkujeme a jsme rádi, že jsou u nás i takoví makléři. Rádi se na vás opět obrátíme.

S přátelským pozdravem Ludmila a Milan Gromanovi

Zobrazit více
Mgr. Eva Kohoutková

Vážená paní Kohoutková, rád bych Vám tímto dopisem vyjádřil své poděkování za Vaši práci, kterou jste pro mne vykonala jako makléřka realitní kanceláře HT Reality při prodeji mého domu na Kraví hoře. Práce to nebyla snadná, protože zájemce odrazovala skutečnost, že garáž domu stojí na pozemku města Brna. Jednání s potenciálními zájemci se tím prodlužovalo. Co mě těšilo, byla skutečnost, že jste mě pravidelně informovala o svých výsledcích, nikdy jsem Vám nemusel volat s dotazem, jak Vaše práce pokračuje. Velmi se mi líbí, jak jste mou povinnost respektovat předkupní právo města Brna zabudovala do Kupní smlouvy. Vzhledem k této skutečnosti budu s vámi ještě ve styku.

Se srdečným pozdravem Klaus Nikle

Zobrazit více
Mgr. Zdeňka Lukášková

Letos na jaře jsme se s manželem rozhodli, že si koupíme dům. Jelikož máme 2 děti, chtěli jsme se z bytu přestěhovat do vlastního domu. Oslovili jsme Mgr. Zdeňku Lukáškovou z HT Realit v Brně. Musíme velice vyzdvihnout profesionalitu a vstřícnost. Vše proběhlo naprosto v pořádku. Jednání na úrovni, rychlé a profesionální. Dům jsme si koupili, byt prodali a jsme velice spokojení.
Mnohokrát děkujeme, manželé GACOVI

Zobrazit více
Eliška Dušková

Rozhodnutí prodat nebo koupit dům, pozemek je vážný krok a neděláme jej často. Také to není zrovna jednoduché. Ten první krok je zcela na nás a ten druhý - složitost, můžete pro sebe udělat jednoduchým, když oslovíte pí Elišku Duškovouu. Tato decentní Dáma a to velké "D" je tam úmyslně, mě svojí profesionalitou, nasazením a spolehlivostí přesvědčila, že je možné udělat profesi Realitního makléře uměním. Prošel jsem celou anabází prodeje a koupí nemovitostí v jejím doprovodu. Děkuji je slabé slovo. Její ohleduplnost a lidskost zaměřená na potřeby klienta je veliké plus. 
S pozdravem Pavel Dráplík

Zobrazit více
Mgr. Zdeňka Lukášková

Svůj domek v Ivančicích jsem v letošním roce zakoupila prostřednictvím HT Reality, provozovna na ulici Dobrovského 4 v Brně – Králově Poli. Zástupcem uvedené společnosti byla Mgr. Zdeňka Lukášková a mohu zcela otevřeně konstatovat, že s takovou profesionalitou, přístupem, přehledem,  seriozností, jsem se dosud nesetkala. Několikrát jsem využila služeb různých realitních kanceláří, ale nikdy jsem nebyla spokojená. Paní magistra vše, i přes problémy, tzv. dotáhla do zdárného konce, vždy byla ochotná konzultovat i ve svém osobní volnu, vždy spolupracovala, za což jí právem náleží můj dík!
Málokdy se to asi stává, ale uvedenou realitní společnost mohu jen doporučit.
JUDr.  Věra  Vršecká

Zobrazit více
E-BOOK prodej nemovitosti
Nezávazná konzultace