Reference

Děkuji paní Lukaškové za profesionální přístup, příjemné vystupování, dobré rady. Všem doporučuji budete spokojeni jako já. Ještě jednou děkuji.

Pavel Šindler

Pani Lukášková,
chceli by sme sa Vám poďakovať za ústretovosť a profesionalitu, s akou ste pristupovali pri riešení našej požiadavky ohľadne kúpi bytu od počiatku od prehliadky, až po finálnu fázu, kde sme museli kvôli komplikáciam v banke narýchlo meniť spôsob úschovy. Na všetky naše otázky a problémy ste reagovali promptne a veľmi ochotne, s čím sa klient nie vždy pri kontakte s realitným maklérom stretáva najmä v dobe, keď nie je núdza o kupujúcich. Ešte raz by sme sa Vám chceli s manželkou poďakovať za našu spoluprácu a Vašu pomoc pri realizácii nákupu už teraz nášho bytu a popriať Vám v profesnom, ale najmä osobnom živote všetko len to najlepšie. Nech sa Vám darí :-)

Gálovci

Dobrý den,
služeb pana Ing. Maděryče využívám již několik let a při každém setkání jsem vždy znovu a znovu překvapen dokonalou profesionalitou, ochotou a elegancí, s níž dokáže uskutečnit každou transakci, ať už se jedná o pronájem bytu, nebo o prodej pozemku. Za to mu patří poděkování nejen moje, ale i celé mé rodiny.

Karel Havlíček, 11.10.2016
(reference pro Ing. Vlastimila Maděryče, CSc.)

Vážený pane inženýre,
já i sestra bychom Vám chtěly touto cestou ještě jednou ze srdce poděkovat za vše, co jste v záležitosti prodeje našeho domku učinil. Oceňujeme nejenom Váš vždy vstřícný, svědomitý a profesionální přístup k řešení všech záležitostí s realizací prodeje spojených, ale vážíme si Vás zejména jako čestného, milého a spolehlivého člověka. Vaše služby doporučujeme všem svým přátelům a známým a přejeme hodně úspěchů a spokojenosti nejenom ve Vaší práci, ale též co nejvíce štěstí a pohody ve Vašem osobním životě a ve Vašem novém domově.

Hana a Alena Slaninovy, 14.9.2016
(reference pro Ing. Vlastimila Maděryče, CSc.)

Dobrý večer paní Lukášková,
píši a chci předem podotknout, že zcela upřímně a velice ráda. Jste žena na pravém místě, bylo nám ctí Vás poznat. Jste nejen skvělý obchodník, ale i člověk, který dělá nad rámec svých povinností ke spokojenosti klienta. Ještě jednou děkujeme za profesionalitu, milý přístup a veškerou pomoc, kterou jste nám ochotně po celou dobu dávala. Vaši práci mohu jen doporučit. Děkuji, že ji berete vážně, ne jako jiní...
Přejeme Vám mnoho nejen profesních úspěchu.

Rodina Tomkova, 1.8.2016

Dobrý den pane Tóth,
chtěla bych Vám poděkovat a dovolím si ohodnotit Váš přístup k prodeji naší chaty. Musím ocenit vaši velkou snahu a zapálení pro danou věc. Je vidět, že jste člověk na svém místě. Jste velice příjemný mladý muž. Přeji Vám hodně prodaných nemovitostí a úspěchů v budoucnu.

Mějte se pěkně.

Vendula Šenková, 15.6.2016

Dobrý den pane Tóthe,
o víkendu mi dovezla dcera znalecký posudek, vyrozumění o provedeném vkladu do katastru nemovitostí a potvrzení o zaplacení ZP. Tím je celá administrace kolem prodeje naší chaty u konce. Chtěl bych Vám proto poděkovat za Váš iniciativní a příkladný přístup od našeho prvního seznámení až po prodej chaty a závěrečnou administraci. Přesto, nebo právě proto, že to byl Váš první obchodní případ, jste se prodeji věnoval s plnou intenzitou. I když se objevily nějaké nejasnosti, vždy jsme je společně vyřešili. Pozdravuji Vás od manželky a přejeme Vám hodně úspěchů v makléřské práci a v osobním životě.

S pozdravem

Ing. MUStr. Vladimír Kundrát, 15.6.2016

Dobrý den, vážený pane Mikulášek,
moc děkuji za realizaci prodeje nemovitosti. Za korektní a profesionální přístup při jednání a to i v komplikované záležitosti, kterou jste vyřešil bravurně. Líbila se mi spolupráce, jelikož jste vždy o každém kroku okamžitě informoval a to třeba i několikrát za den. Přeji Vám mnoho dalších spokojených klientů a vřele všem doporučím spolupráci.

Děkuji.

Marková, Brno, 14.3.2016

Dobrý den pane Mikulášek,
moc Vám ještě děkuji za rychlý prodej zahrady a bezproblémové vyřízení všech náležitých formalit. Protože jsem byl moc spokojen s Vaším přístupem k prodávané nemovitosti, zadal jsem Vám k prodeji komerční budovu, taktéž ve Viničných Šumicích. Prodej proběhl v krátké době a opět k mé spokojenosti. Proto jsem se o Vás zmínil mým známým, kteří chtěli prodat stavební pozemek v Kanicích. I oni byli s Vaší prací moc spokojeni a děkují i mně.

S pozdravem

Lozrt R., 25.2.2016
(reference pro Romana Mikuláška)

Vážený pane inženýre,
chci Vám poděkovat za Vaše služby při prodeji mé chaty v Budkovicích - Ivančice, okres Brno venkov. Perfektně jste zajistil nabídku, osobně jste zařídil kontakty se zájemci a co bylo pro mě vzhledem k mému zdravotnímu stavu nejvážnější - osobně jste s nimi jezdil na prohlídku chaty. Také jste vyřizoval smlouvy a administrativní záležitosti. Svým přátelům a známým budu referovat o Vašich kvalitách a doporučím jim Vaše služby. Ještě jednou děkuji za Vaši dokonalou práci a snahu.

Srdečně zdraví

Doc. PhDr. Drahomíra Dlouhá, CSc., 31.1.2016
(reference pro Ing. Vlastimila Maděryče, CSc.)

Vážený pane inženýre,
děkuji Vám osobně i Vaší realitní kanceláři za vstřícnost a profesionalitu při prodeji naší nemovitosti. Váš přístup, cenné rady a poskytování potřebných informací ohledně postupu prodeje naší nemovitosti osobně, tel. i e-mailovou formou i Vaše časová flexibilita mě příjemně překvapily a mohu Vaše služby upřímně doporučit všem zájemcům o prodej, pronájem, či koupi nemovitosti.
Přeji Vám i Všem pracovníkům Vaší realitní kanceláře hodně úspěchů ve Vaší náročné práci a spokojenost v osobním životě.

S úctou a pozdravem

Ing. Radovan Vytlačil, 21.9.2015
(reference pro Ing. Vlastimila Maděryče, CSc.)

Vážená paní Lukášková
ještě jednou bychom Vám chtěli poděkovat za Vaše skvělé služby a obětavou práci! Už jsme s Vámi prodali druhý dům a vždy vše probíhalo bez větších problémů! Jako u každého se vždy něco najde, ale díky Vám se vše vyřešilo v klidu a pohodě :-) I když šlo kolikrát o věci mimo vaši pracovní náplň!
Ještě jednou moc děkujeme a určitě Vás i HT reality doporučujeme!

Přeji krásný den
Doležalová Jana, Drbola Vlastimil, 5.2.2016

Milá Martinko,
děkuji za poslání daňového přiznání, omlouvám se, že odepisuji až nyní. Děkuji za vše, co jste pro mě udělala nad rámec svých pracovních povinností. Byla jste moje opora a jistota.

Zdraví a hezký den přeje
Marta Obermannová, 7.12.2015
(reference pro Ing. Martinu Štiglerovou)

Dobrý den,
rád bych tímto upřímně poděkoval p. Ing. Vlastimilovi Maděryčovi, CSc za vstřícné, milé a plně profesionální chování, jakož i za bezchybně předvedenou korektní práci při uskutečnění prodeje mé nemovitosti. Celkovým průběhem celé transakce jsem byl velmi potěšen.

Děkuji, s pozdravem MUDr. Boris TOMAN
Kanice, 28.05.2015

Dobrý den,
ráda bych poděkovala HT Reality za pomoc při prodeji naší nemovitosti.
Veškerá jednání probíhala v přátelské atmosféře, přesto velmi korektně a profesionálně.
Přeji Vám hodně úspěchů ve formě spokojených klientů.

Svítilová Viola

Dobrý večer,
chci Vám poděkovat za pomoc při koupi bytu a hlavně za Váš milý přístup a naprostou ochotu mi vyhovět. S průběhem koupě jsem spokojená a jsem ráda, že jsem mohla tenhle svůj životní krok, jako je kupování prvního domova, absolvovat s Vámi. Určitě Vás paní Lukášková vřele doporučím všem lidem, kteří se chystají koupit nebo prodat nemovitost.
Doufám, že se Vám i vašim blízkým bude dál dařit dobře a že Vás čeká ještě spousta životních i pracovních úspěchů.
Ještě jednou děkuji.

S pozdravem
Kristýna Haičmanová

Ing. Maděryče mohu jako realitního makléře každopádně doporučit - jedná seriózně, korektně, čestně.
Svou práci dělá svědomitě ke spokojenosti klienta.
Myslím si, že své povolání makléře má rád, jeho vystupování a jednání se zákazníky tomu plně odpovídá.
Mohu s klidným svědomím jen doporučit.

S pozdravem spokojená klientka
Jarmila Křížová

Chtěla bych se a Vámi podělit o svoji osobní zkušenost s realitní makléřkou paní Ing. Martinou Štiglerovou. Dlouhodobě jsem chtěla vyřešit stěhování z okraje Brna do centra. V roce 2013 jsme se přestěhovala, ale zároveň jsem potřebovala prodat stávající nestandardní mezonetový byt (cca 100 m2). Po několika neúspěšných pokusech s realitními odborníky, jsem se setkala s paní Štiglerovou. Její přístup k tomuto složitému prodeji (cena, lokalita, dispozice - střešní mezonetový byt) a celkové její jednání, mi pomohlo situaci rychle vyřešit. Paní Štiglerová mne pravidelně písemně i ústně informovala o návštěvách, zprostředkovala kupní smlouvu a všechny její náležitosti (ověření podpisů, výpisy z LV, energetický štítek, předávací protokol atd.), přepis na katastru nemovitostí a bezproblémový převod peněz. Nakonec bylo podáno daňové přiznání a uhrazena daň z prodeje.
Na základě své osobní zkušenosti bych Ing. Martinu Štiglerovou chtěla doporučit všem, co hledají nebo chtějí prodat svoji nemovitost.

V Brně dne 9.9.2014

Svůj domek v Ivančicích jsem v letošním roce zakoupila prostřednictvím a.s. HT GROUP reality, se sídlem Ríšova 2, Brno, provozovna na ulici Dobrovského 4 v Brně – Králově Poli. Zástupcem uvedené společnosti byla Mgr. Zdeňka Lukášková a mohu zcela otevřeně konstatovat, že s takovou profesionalitou, přístupem, přehledem, seriozností, jsem se dosud nesetkala. Několikrát jsem využila služeb různých realitních kanceláří, ale nikdy jsem nebyla spokojená. Paní magistra vše, i přes problémy, tzv. dotáhla do zdárného konce, vždy byla ochotná konzultovat i ve svém osobní volnu, vždy spolupracovala, za což jí právem náleží můj dík!
Málokdy se to asi stává……ale uvedenou realitní společnost mohu jen doporučit.

JUDr. Věra Vršecká, Ivančice

Rozhodnutí prodat nebo koupit dům, pozemek je vážný krok a neděláme jej často. Také to není zrovna jednoduché. Ten první krok je zcela na nás a ten druhý - složitost, můžete pro sebe udělat jednoduchým, když oslovíte pí Blanku Macháčovou. Tato decentní Dáma a to velké "D" je tam úmyslně, mě svojí profesionalitou, nasazením a spolehlivostí přesvědčila, že je možné udělat profesi Realitního makléře uměním.
Prošel jsem celou anabází prodeje a koupí nemovitostí v jejím doprovodu. Děkuji je slabé slovo. Její ohleduplnost a lidskost zaměřená na potřeby klienta je veliké plus.

S pozdravem
Josef Flekal

Paní Blanka Macháčová je velmi příjemná dáma lidsky i pracovně. Pomáhá mi řešit naše obchodní záležitosti s maximální profesionalitou, osobním charismatem, nadhledem i přehledem o všem, co se týká realitního trhu. Vždy milá a usměvavá, za těch pááár týdnů se mi nestalo, zastihnout ji nevlídnou nebo neochotnou.
Sama mi průběžně předává informace, týkající se našeho obchodního počínání, aniž bych musela prosit nebo ji nahánět. A to není u všech makléřů tak samozřejmé, jak by se mohlo zdát.
Mám ji ráda, fakt!

Tak si to hezky užijte. Já nepřeháněla.
Zdravím.
Zuzana Skalníková
Lab Med spol. s r.o.
U pošty 14, 625 00 Brno
labmed@labmed.cz

Dobrý den,
ráda bych touto cestou spolu s mým manželem poděkovala Vaší realitní kanceláři a hlavně jmenovitě vážené paní Blance Macháčové za perfektní a profesionální přístup při realizaci koupě rodinného domu a prodeje bytu.
Její přístup byl navíc i velmi lidský, řekla bych skoro až rodinný, zodpovědný a za celou dobu naší spolupráce se nestalo, že by nás odbyla slovem, byla nepříjemná nebo dokonce neochotná... a to jsme se jí natelefonovali s různými dotazy, obavami... občas jsme byli jako malé děti, které potřebují mít mámu za zády... pravda neměli jsme s koupí domu vůbec žádné zkušenosti a to jsme už opravdu velcí :-) A tak jsme téměř všechno přehodili na paní Blanku M., i naši důvěru, kterou si hodně lidí, hlavně v dnešní době nechává pro sebe. Její profesionalitu bych hlavně vyzdvihla v tom, že nás při prohlídkách různých nemovitostí upozornila mimo jiné i na technické věci, o kterých jsme jako zhýčkaní měšťáci neměli vůbec přehled... a při jednání s naší protistranou i věci, které bychom nikdy neřekli, dokázala sdělit prodávajícím a případně jejich zástupcům bravurním a nenásilným způsobem, přičemž ale sdělila, co potřebovala a docílila toho, že věci kladně plynuly tak, jak jsme potřebovali.
Zkrátka a dobře máme s manželem pocit, i když lidé a klienti jsou různí, že zájmy svých klientů brání a vede tím nejlepším možným způsobem. Snad tato pochvala není příliš velká... nebo snad až moc malá na to všechno, co pro nás vykonala, ale tak to prostě s manželem cítíme.
Věříme, že i další klienti budou mít z paní Blanky M. dobrý pocit, s důvěrou se na ní budou obracet a přejeme jí i Vaší realitní kanceláři hodně úspěchů na bitevním poli realitního trhu a ještě mnoho spokojených klientů. Věříme, že jsme Vás našimi řádky moc neunavili a ještě jednou děkujeme.

S pozdravem
Jarmila a Roman Nebenführovi

Vážená paní Macháčová
chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za skvěle odvedenou práci při prodeji naší nemovitosti. Výborná komunikace, informovanost, přehled a maximální profesionalita nebývá vždy samozřejmostí.
Přeji Vám mnoho úspěchů a spokojených klientů jako jsem já.
Děkuji

Jana Křížová

Dobrý den,
rád bych touto cestou chtěl především poděkovat Vaší makléřce slečně Daně Pulkrábkové, pro niž jsem její klientem. Známe se opravdu krátce, ale její práce, přístup k ní a ochota v jakoukoliv dobu a čas byla fascinující.
Slečna Pulkrábková je velmi milá, ochotná, laskavá, okouzlující, ctižádostivá, svědomitá a dokáže pomoct, poradit a opravdu to je člověk na svém místě. Měl jsem možnost i spolupracovat s jinými realitními kancelářemi, ale jejich ochota a spolupráce byla velmi komplikovaná a nechali mě stále v nejistotě, zda koupě bytu proběhne bez problému. Proto jsem se obrátil na slečnu Pulkrábkovou, kde jsme nejenom uskutečnili koupi bytu, ale následně jsme i byt pronajali.
Chtěl bych Vám moc poděkovat, za skutečně profesionálního makléře, kterého zaměstnává Vaše kancelář. Velmi rád budu vždy Vaším klientem a rozhodně budu dále doporučovat vaší firmu.

S pozdravem
Martin Sedílek
martin.sedilek@seznam.cz

Letos na jaře jsme se s manželem rozhodli, že si koupíme dům.
Jelikož máme 2 děti, chtěli jsme se z bytu přestěhovat do vlastního domu.
Oslovili jsme pí. Mgr. Zdeňku Lukáškovou z HT Realit s.r.o.. Musíme velice vyzdvihnout profesionalitu a vstřícnost.
Vše proběhlo naprosto v pořádku.
Jednání na úrovni, rychlé a profesionální.
Dům jsme si koupili, byt prodali a jsme velice spokojení.
Mnohokrát děkujeme
manželé GACOVI

Vážená paní Matjuginová,
rád bych Vám tímto dopisem vyjádřil své poděkování za Vaši práci, kterou jste pro mne vykonala jako makléřka realitní kanceláře HTreality při prodeji mé garáže na Kraví hoře. Práce to nebyla snadná, protože zájemce odrazovala skutečnost, že garáž stojí na pozemku města Brna. Jednání s potenciálními zájemci se tím prodlužovalo. Co mě těšilo, byla skutečnnost, že jste mě pravidelně informovala o svých výsledcích, nikdy jsem Vám nemusel volat s dotazem, jak Vaše práce pokračuje.

Velmi se mi líbí, jak jste mou povinnost respektovat předkupní právo města Brna zabudovala do Kupní smlouvy v bodě 3 článku IV. Vzhledem k této skutečnosti budu s vámi ještě ve styku.
Se srdečným pozdravem
Alexander Ženíšek

Vážení paní Štiglerová,
děkuji Vám i vaší realitní kanceláři za perfektní profesionální služby, pečlivý a příjemný přístup při prodeji, koupi a pronájmu nemovitostí.
S pozdravem
MUDr. A.Filková

Dobrý den,
paní Štiglerová ještě jednou vám děkuji za služby spojené s pronájmem našeho rodinného domu.
Vaše vstřícné jednání s námi i našimi současnými nájemníky lze hodnotit jen známkou 1, i naši noví nájemníci jsou s vašimi službami spokojeni. Pronajatý dům odpovídá jejich požadavkům po všech stránkách.
S přáním hezkého dne
Müller.

Velice děkuji za profesionální přístup p. Štiglerové. S její spoluprací jsem více než spokojená.
G.J. Brno

777 777 777