O nás

Společnost HT Reality s.r.o. je součástí silného a úspěšného holdingu HT Group, a.s. Spjatost s tak úspěšnou značkou zaručuje opravdovou kvalitu služeb, a to v praxi a ne jen v prohlášeních.

Společnost HT Reality s.r.o. stojí na pevných pilířích, kterými jsou její zaměstnanci a spolupracující partneři. Pouze profesionální a empatický tým dokáže poskytnout klientům služby, odpovídající jejich představám a potřebám. Proto můj tým tvoří pouze kolegyně a kolegové s letitými zkušenostmi a snahou neustále se vzdělávat a zdokonalovat. Pro všechny z nás profesionalita, etika a důvěra mnoho znamená.

My nejsme pouhou „realitní kanceláří“, ale firmou, která se o vás postará od A do Z ve všech oblastech týkajících se nemovitostí a financí. Naše široké portfolio služeb zajišťují odborníci, kterými jsou realitní makléři, finanční poradci, odhadce nemovitých a movitých věcí, architekt, stavební inženýr, advokátka, zahradní architektka a další profesionálové v různých příbuzných oborech.

Pouze takový tým vám zajistí bezproblémovou realitní a finanční transakci. A to bez rizika, že přijdete o své finance nebo majetek. Bezpečí každého obchodního případu a klienta, je pro nás to nejdůležitější.

Posláním naší značky je především zkulturnění podnikání v oblasti realit a financí ve prospěch vás klientů. Chceme, abyste se na nás mohli vždy s důvěrou obrátit a my bezpečně vyřešili vaši situaci a aktuální potřeby. Přehled našich činností naleznete ZDE.

Ať potřebujete zajistit prodej, koupi, pronájem nemovitosti, nebo stavební dokumentaci, právní pomoc, Průkaz energetické náročnosti budovy, stavební prověření nemovitostí, či vyřízení dluhů s důvěrou se na nás obraťte.


Přeji vám krásný den, pevné zdraví a těším se na spolupráci.


Miroslav Bárta, ředitel HT Reality s.r.o.

777 777 777